Galimybės

 

TVS redaktorius, patogus redaktorius

Redaktorius

Sistemoje įdiegtas „MS Word“, „Open Office“ tipo redaktorius, kuris leis talpinti, redaguoti ir formatuoti tekstus, valdyti lenteles. Taip pat galima kelti nuorodas į išorinius ir vidinius tinklalapius bei dokumentus, įterpti nuorodas, paveiksliukus, vaizdo ir animacijos medžiagą bei ją apdoroti. Esant poreikiui, galima talpinti video ar animaciją iš serverio ar išorinių šaltinių, pvz. youtube.com.

drag and drop funkcija tvs

„Tempkite ir padėkite“ (angl. „drag & drop“)

Sistemoje įdiegtos „tempimo ir padėjimo“ funkcijos, leidžiančios keisti interneto svetainės, nuotraukų ir kitų įvairių elementų vietą. Ši funkcija veikia naudojant pelę ar liečiant mobilaus įrenginio ekraną pirštu. Darbas tapo žymiai paprastesnis ir greitesnis!

 

interneto svetainės strukturos valdymas

Struktūros valdymas

Interneto svetainės meniu punktų, struktūros valdymas tapo intuityvus ir greitas. Vos vienu paspaudimu puslapį galima padaryti nepasiekiamą lankytojams, jį kilnoti ar keisti pozicijas. Pasirinkus tinkamus modulius, galima sukurti neribotą kiekį naujų puslapių.
Įdomu, kaip ką tik perkeltas puslapis atrodo lankytojui? Galima greitai ir nesudėtingai perjungti administravimo dalies vaizdą ir peržiūrėti, kaip interneto puslapį pasiekia ir mato lankytojai.

 

 

Tai ir dar daugiau nei 30 skirtingų modulių bei patogių funkcijų – turinio valdymas ypač lengvas ir patogus.  Susisiekite ir išbandykite

Mes tikime, kad informacijos valdymas gali būti paprastas. Informacinės sistemos privalo būti suvokiamos kiekvienam, tad kuriame produktus, kurie yra lankstūs, paprasti ir patogūs naudoti. Tokia yra ir „EasyWeb 4“ turinio valdymo sistema.

ĮsitikinkiTE PATYS