Apie turinio valdymo sistemą

Informacinių technologijų amžiuje viską įpratome valdyti patys. Informacinės sistemos tampa vis sudėtingesnės, tačiau vartotojų įpročiai ir noras greitai keisti turinį, net ir neturint specialių informacinių technologijų žinių, išlieka. Stengiamės, kad „EasyWeb 4“ būtų suprantama, intuityvi ir greita ne tik profesionalams.

VALDYMAS

Naujoje turinio valdymo sistemoje (TVS) valdymas tapo paprastesnis, dažniausiai naudojamos funkcijos pasiekiamos greičiau. Administratoriaus terpė leis naudotis „tempk ir padėk“ (angl. „drag & drop“) funkcijomis.

TVS sistemoje veikia kopijavimo funkcijos, leidžiančios kopijuoti interneto svetainės struktūrą, naujienas, kontaktus ir kt.

OPTIMIZACIJA PAIEŠKOS SISTEMOMS

Įgyvendinami interneto projektai optimizuojami paieškos sistemoms, remiantis atvirais standartais, paieškos sistemų rekomendacijomis ir gerosiomis praktikomis.

„EasyWeb 4“ įrankiai leidžia lengvai keisti pavadinimus, aprašymus ir kitas žymes, skirtas pagerinti paieškos rezultatų pozicijas.

36 MĖNESIŲ GARANTIJA

Trisdešimt šešis mėnesius nuo projekto užbaigimo nemokamai teiksime sistemos priežiūros ir aptiktų klaidų taisymo darbus, konsultuosime klausimais, susijusiais su turinio valdymo sistema, svetainės optimizavimu, kokybišku darbo užtikrinimu.

6 mėnesiai nemokami atnaujinimai

Šešis mėnesius nuo projekto užbaigimo nemokamai teiksime sistemos atnaujinimus, kurie bus atlikti tobulinant turinio valdymo sistemą „EasyWeb 4“.

SUKURTA LIETUVOJE

Sistemos autoriai yra lietuviško kapitalo įmonė UAB „Fresh media“. Sukurtų sprendimų aptarnavimas vykdomas Lietuvoje, todėl lengva, esant poreikiui, susitikti ir aptarti kilusius klausimus. Sistema kurta atsižvelgiant į lietuvių patirtis, naudojamas technologijas ir interneto greitį. Turinio valdymo sistema priderinta prie Lietuvoje interneto svetainių talpinimo paslaugas teikiančių tiekėjų techninių galimybių.

SISTEMOS AUTORIAI

Sistemos autoriai – UAB „Fresh media“ – lietuviško kapitalo bendrovė, turinti daugiau nei 14 metų interneto technologijomis paremtų sprendimų kūrimo patirtį.

14 metų patirtis

Sukūrėme virš 250 įvairiausių sprendimų, analizavome kliento poreikius, potyrius, naudodamiesi vartotojo sąsajomis, stebėjome kaip keičiasi internetas bei įpročiai. Visą savo sukauptą patirtį sudėjome į naująją „EasyWeb 4“ turinio valdymo sistemą ir ją vis tobuliname, siekdami geriausio rezultato.

ISO kokybės vadybos sistema

2013 m. rugpjūčio mėn. UAB „Fresh media“ buvo įteiktas ISO 9001:2008 kokybės vadybos sertifikatas, patvirtinantis, kad įmonė atitinka keliamus kokybės vadybos sistemos reikalavimus.

Kokybės valdymo sistema apima visas pagrindines įmonės veiklos sritis: interneto svetainių, IT sprendimų kūrimą, vystymą ir aptarnavimą.

ISO 9001:2008 keliamų reikalavimų atitikimas įrodo, kad įmonės struktūra, darbuotojų atsakomybė ir įgaliojimai yra apibrėžti, procesai ir procedūros aprašyti, pagrindiniai dokumentai kontroliuojami ir atnaujinami, patikrinimai ir kontrolės veiksmai atliekami nuolat, neatitiktys identifikuojamos, analizuojamos ir taisomos, užtikrinama neatitikčių prevencija.

Nuolatinis atnaujinimas

Sistema suprojektuota taip, kad galimas nuolatinis atnaujinimas, o naujų funkcijų ir įrankių tobulinimas klientams bus pasiekiamas viso garantinio laikotarpio metu. Sistemos administratoriams pateikiamos naudojamos platformos ir naudojamų modulių versijos.

Mobilūs įrenginiai

„EasyWeb 4“ TVS administravimo dalis pritaikyta ir vis tobulinama naršymui ir valdymui iš mobilių įrenginių. Dėl nuolatinių atnaujinimų, sistemą, liečiant įrenginio ekraną, bus patogu valdyti ir ateityje.

Mes tikime, kad informacijos valdymas gali būti paprastas. Informacinės sistemos privalo būti suvokiamos kiekvienam, tad kuriame produktus, kurie yra lankstūs, paprasti ir patogūs naudoti. Tokia yra ir „EasyWeb 4“ turinio valdymo sistema.

ĮsitikinkiTE PATYS