Intraneto sprendimai

„EasyWeb 4“ platforma – patogus įrankis įmonės ar institucijos vidinės informacijos valdymui, apdorojimui ir skleidimui. Įdiegę šį sprendimą, galėsite talpinti vidinius dokumentus, vykdyti apklausas, viešinti konferencijų ar vakarėlių nuotraukas ir video, matyti atostogaujančius ir išvykusius į komandiruotes darbuotojus, jų gimtadienius, vardadienius.

Vidinė sistema (intranetas) gali būti susieta su dokumentų valdymo sistemomis („Kontora DVS“, „Doclogix“ ir kt.). Vartotojai gali prisijungti naudodami įprastą (vartotojo vardas ir slaptažodis), išorinį („openID“, „LDAP“, „MS ActiveDirectory“) ar adreso (IP) jungimosi prie sistemos būdus.

Sprendimas leis automatizuoti vykdomus procesus, užtikrinti standartų laikymąsi, rengti dokumentus, bendradarbiauti ir bendrauti su kolegomis.

Intranet sistemas ir specializuotas vidines sitemas esame sukūrę

Vilniaus šilumos tinklams Nauja!
LR Susisiekimo ministerijai
Civilinė aviacijos administracijai
Lietuvos saugios laivybos administracijai
Pasienio kontrolės punktų direkcijai
Valstybinė kelių transporto inspekcijai
Valstybinė geležinkelio inspekcijai
Lietuvos automobilių kelių direkcijai
Transporto investicijų direkcijai
Informacinės visuomenės plėtros komitetui
Air Baltic
Eurovaistinė, UAB
Eurocom Plius, UAB (Telemaxima)
City Solutions, UAB
Eurocom, UAB
Lietuvos marketingo asociacijai 
Maltos ordino pagalbos tarnyba

Sužinokite daugiau

 Mes spaudoje

"Verslo žinios" apie sistemą BOXI:

„Efektyviai veikiantis vidinis socialinis tinklas įmonėms leidžia sutaupyti nuo 10 proc. iki 30 proc. sąnaudų, skirtų kitoms komunikacijos priemonėms. Be to, išvengiama nuostolių dėl informacijos iškraipymo, adresato nepasiekimo ar informacijos nutekėjimo nepageidaujamiems asmenims. Bene vienas svarbiausių vidinio socialinio tinklo privalumų – kiekvienas įmonės darbuotojas gali čia laisvai bendrauti, jaučiasi komandos nariu, todėl kuriama komandinė atmosfera“, – sako interneto projektus kuriančios įmonės „Fresh media“ vadovas Mindaugas Tautkus. Netrukus „Fresh media“ pristatys rinkai naujovę – atskirą inovatyvią įmonės vidinę komunikacijos sistemą „Boxi“, adaptuojamą pagal kiekvienos įmonės poreikius."
Skaityti straipsnį vz.lt portale

 

Ekonomika.lt - Lietuvos įmonės kuria savo feisbukus

„Kaip ir dėl kiekvieno dalyko, nereikia perlenkti lazdos. Tai visų pirma turi būti įrankis, skirtas išspręsti susidariusią problemą, – aiškina M. Tautkus. – Tarkime, jeigu sudėtinga suburti žmones ir nurodyti jiems keistis idėjomis, tai – vieta, kur tą galima padaryti. Be abejo, reikia kontroliuoti, kad ten neprasidėtų publikuoti filmukų, juokelių ir panašaus turinio.“
Skaityti spraipsnį ekonomika.lt  

 

 

Informacija atnaujinta 2021.03.01 13:48

Mes tikime, kad informacijos valdymas gali būti paprastas. Informacinės sistemos privalo būti suvokiamos kiekvienam, tad kuriame produktus, kurie yra lankstūs, paprasti ir patogūs naudoti. Tokia yra ir „EasyWeb 4“ turinio valdymo sistema.

ĮsitikinkiTE PATYS