Sprendimai

„EasyWeb 4“ turinio valdymo sistema gali būti panaudojama įvairiems poreikiams: kuriant interneto svetaines, informacinius portalus, elektronines parduotuves, vidines intraneto, išorines ekstraneto sistemas, specializuotus procesų valdymo, optimizavimo sprendimus.

 

Interneto svetainės su turinio valdymo sistema

Net ir neturėdami specialių programavimo žinių, su turinio valdymo sistema greitai keisite interneto svetainės turinį. Specialūs įrankiai padės atlikti pageidaujamus veiksmus ir neleis paklysti.

Elektroninės parduotuvės

Kuriant „EasyWeb“ sistemos modulius ir funkcijas, orientuojamasi ne į jų kiekį, o į tai, kokią naudą jie atneš verslui, kaip padidins elektroninės parduotuvės pardavimus, supaprastins apsipirkimą ir palengvins informacijos valdymą, procesų laikymąsi ar sprendimus aptarnaujančiam personalui.

Viešojo sektoriaus portalai

Sukaupus patirtį – įgyvendinus el. valdžios, el. demokratijos, ministerijų, savivaldybių projektus – sukūrėme turinio valdymo sistemą, puikiai atitinkančią viešojo sektoriaus keliamus reikalavimus. Pasiekėme, kad aptarnauti interneto svetainę būtų paprasta, be to, užtikrinamas procedūrų laikymasis. 

Intraneto, ekstraneto sprendimai

Ši turinio valdymo sistema puikiai tinka intraneto ir ekstraneto sprendimų realizavimui, vidinės komunikacijos užtikrinimui. Gausus modulių skaičius leis išsirinkti reikiamas funkcijas, atitinkančias keliamus tikslus, o lanksti „EasyWeb 4“ platforma užtikrins sklandžią sprendimo plėtrą.

 

Specializuotų sistemų kūrimas ir vystymas

Naudodami „EasyWeb 4“ sistemą kaip platformą, kuriame specializuotas IT sistemas, skirtas užtikrinti procesų laikymąsi, turinio valdymą, veiklos optimizavimą. Sukurti sprendimai gali būti integruoti į kitas išorines ir vidines sistemas.

 

Realaus laiko pokalbiai, virtualūs konsultantai, pokalbių robotai (chatbot'ai)

Įgyvendiname susirašinėjimo ir bendravimo su lankytojais, virtualių konsultantų, pokalbių robotų sprendimus

   
   

Mes tikime, kad informacijos valdymas gali būti paprastas. Informacinės sistemos privalo būti suvokiamos kiekvienam, tad kuriame produktus, kurie yra lankstūs, paprasti ir patogūs naudoti. Tokia yra ir „EasyWeb 4“ turinio valdymo sistema.

ĮsitikinkiTE PATYS