Viešojo sektoriaus portalai

Sukaupta patirtis, įgyvendinant el. valdžios projektus, leidžia efektyviai panaudoti „EasyWeb 4“ turinio valdymo sistemą naujiems sprendimams. Modulinė sistema pagal poreikius leidžia sistemą plėsti, prijungiant papildomas funkcijas, naujus modulius.

Sistemoje galima sąsaja su „Elektroniniais valdžios vartais“ (VAIISIS), dokumentų valdymo sistemomis („Kontora DVS“, „Doclogix“ ir kt.). Sistema turi automatinio publikavimo ir integravimo su socialiniais tinklais („Facebook“, „Twitter“, „Google+“ ir kt.) galimybes.

Kuriant el. valdžios sprendimus, yra galimybė įdiegti modulius, skirtus gyventojų aptarnavimui, problemų mieste registravimui, procesų optimizavimui, teisės aktų ir kitos informacijos viešinimui.

Lanksti teisių sistema leidžia suvaldyti didelius kiekius administratorių, išskaidyti valdymo privilegijas, suteikti teises valdyti tik tam tikras interneto portalo dalis.

Sukurti el. valdžios sprendimai atitinka Lietuvos Respublikos įstatymus, nutarimus ir rekomendacijas.

Ruošiate technines sąlygas?

Jei rengiate technines sąlygas interneto portalui, svetainei ar informacinei sistemai ir reikalinga profesionali, nemokama pagalba, – kreipkitės į mus ir mes padėsime, konsultuosime, į ką reikėtų atkreipti dėmesį ir kaip gauti keliamus tikslus atitinkantį sprendimą.

Įgyvendinti projektai viešąjam sektoriui

Anykščių rajono savivaldybės adminsitracija

Lietuvos vyriausiojo archyvaro tarnyba

LR Krašto apsaugos ministerija

LR Ryšių reguliavimo tarnyba

LR Vidaus reikalų ministerija

LR Saugios laivybos administracija

LR Susisiekimo ministerija

LR Prezidento kanceliarija

Panevėžio miesto savivaldybės administracija

Pasvalio rajono savivaldybės administracija

Rokiškio rajono savivaldybės adminsitracija

Sveikatos apsaugos ministerijos ekstremalių situacijų sveikatai centras

Valstybinė teismo psichiatrijos tarnyba prie sveikatos apsaugos ministerijos

Varėnos rajono savivaldybės administracija

ir kt.

 

Mes tikime, kad informacijos valdymas gali būti paprastas. Informacinės sistemos privalo būti suvokiamos kiekvienam, tad kuriame produktus, kurie yra lankstūs, paprasti ir patogūs naudoti. Tokia yra ir „EasyWeb 4“ turinio valdymo sistema.

ĮsitikinkiTE PATYS